Про нас

Оберіть відпочинок якомога далі від міської метушні і отримайте задоволення від швидкісної їзди на снігоходах.

 

Зима — це пора, коли можна зайнятися різноманітними розвагами, які не доступні в інші пори року. До прикладу, чудовим способом незабутньо відпочити і отримати масу позитивних емоцій допоможе катання на снігоходах.

Снігоходи — найпопулярніший вид зимового транспорту, який володіє неймовірно високою прохідністю навіть у важкодоступних місцях.

Наша компанія пропонує Вам прокататись неймовірно красивими маршрутами українських Карпат. Даний вид екстремального відпочинку підходить батькам з дітьми, компаніям друзів та закоханим парам. Практично кожен може опанувати самостійне кермування снігоходом. Якщо Ви катаєтесь вперше, індивідуальне навчання керуванню та детальний інструктаж допоможуть швидко освоїти техніку їзди на снігоході. Якісна збірка, висока функціональність та просте управління роблять снігохід зрозумілим та зручним.

Огляд місцевих краєвидів на снігоходах заворожує та надихає своєю красою в зимовий період. Пропонуючи маршрути різної складності та дистанції, ми допоможемо обрати Вам найбільш підходящий формат відпочинку: екстремальний або прогулянковий. Для Вас доступні різноманітні варіанти екскурсій снігоходом, складені нашими інструкторами:

 • підйом на г. Високий Верх 1242 м;
 • підйом на г. Ільза;
 • екскурсія на г. Гимба 1498 м;
 • покатухи гірськими хребтами;
 • екскурсія на озеро Vita (в горах);
 • екскурсія на водоспад Шипіт;
 • екскурсія на озеро Синевир.

Під час прогулянки наша команда професійних райдерів та мандрівників навчить Вас основ керування снігоходом і поділиться з Вами цікавими історіями про мандрівки.

Сотні задоволених клієнтів уже довірились нам, довіртеся і Ви! Пропонуючи снігоходи в оренду, ми подбали про належний стан транспортних засобів. Ми турбуємось про Вашу безпеку та надійність нашого транспорту, саме тому проводимо регулярне та своєчасне технічне обслуговування.

Ми гарантуємо Вам не лише безпеку, а й вибуховий заряд драйву та емоцій, які запам'ятаються надовго! 

Прокат снігоходів — це активний відпочинок в Карпатах для тих, хто не може жити без захоплюючих пригод та нових вражень. Що може бути прекраснішим, ніж катання на снігоході горами та засніженим лісом? Любителі спортивного азарту можуть обрати екстремальні нічні подорожі, які забезпечать шалений викид адреналіну!

Прокат снігоходів у нас — це:

 • Кваліфіковане технічне обслуговування снігоходів;

 • Доступні ціни;

 • Великий вибір сучасних снігоходів від провідних виробників, які надають гарантію безпеки;

 • Досвідчені інструктори, які допомагають освоїти безпечне водіння навіть новачкам;

 • Різноманітні маршрути, які будуть цікавими новачкам та "асам".

З нашим прокатом снігоходів Ви маєте унікальну можливість організувати неповторний відпочинок на природі з сім'єю, влаштувати корпоратив працівникам Вашої фірми або ж зробити неймовірний подарунок близьким.

Наші снігоходи завжди готові до захоплюючих подорожей засніженими місцевими краєвидами. Ваше бажання провести час із задоволенням, ми забезпечимо драйвом, комфортом та безпекою.

Якщо Вас цікавить прокат снігоходів, Ви зробите правильний вибір, обравши нас. У нас є все, що потрібно для організації Вашого незабутнього зимового відпочинку!